„Droga Siostro Josafato, …”

20 listopada święto Wielebnej Siostry Josafaty Hordaszewskiej, ważny i drogi  dzień dla Sióstr Służebnic NPM. Siostry wspominają swoją Współzałożycielkę, która dziś staje się dla każdej przykładem świętości w codziennym życiu. Wieczorem, 19 listopada, w Domu Opatrzności Boskiej zebrały się wszystkie przemyskie wspólnoty Sióstr Służebnic NPM, na czele z przełożoną generalną Zgromadzenia Matką Zofią Łebedowicz. Wszystkie obecne siostry modliły się Nieszpory, które sprawował о. Paweł Szady, wikariusz Archikatedry świętego Jana Chrzciciela.

Niech wstawiennictwo Błogosławionej Josafaty wyprasza potrzebującym obfitych łask Bożych i Bożego miłosierdzia na każdy dzień.

Siostry Służebnice NPM

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)