„Uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem…” Mt. 11,29

W dniach 02 – 08 sierpnia 2019 r. w Przemyślu odbyły się rekolekcje dla sióstr pod przewodnictwem  o. Eliasza Mamczaka, Studyty z Uniowa (Ukraina). Do rekolekcyjnego domu przybyło ponad dwadzieścia sióstr, by wziąć udział w duchownej odnowie – Siostry Służebnice NPM, Siostry św. Józefa Oblubieńca NMP i s. Stefania OSBM.

 Wspólna i osobista modlitwa, rekolekcyjne konferencje  były dla uczestniczek pomocne w głębszej refleksji i rozważaniu Słowa Bożego.

Siostry wdzięczne Bogu i o. Eliaszowi za czas odnowy duchowej, powróciły do swoich wspólnot, by pełnić misję, do której powołał ich Jezus.

 

Siostry Służebnice NPM

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)