„Z Josafatą na głębię” – spotkanie Sióstr Przełożonych w Warszawie

Rok 2019 dla Sióstr Służebnic NPM jest rokiem szczególnym, ponieważ  7 kwietnia, w uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny  mija 100 lat od dnia przejścia do wieczności Współzałożycielki Zgromadzenia Błogosławionej siostry Josafaty Hordaszewskiej.

Z tej okazji  w dniach 23 - 24 lutego w Domu Prowincjalnym w Warszawie odbyło się spotkanie sióstr przełożonych z Polski i zarządu Prowincji, pod przewodnictwem s. Natalii Macina Przełożonej Prowincjalnej. Tematem tego spotkania było:  Z Josafatą na głębię.

Podczas spotkania Siostry miały możliwość, nie tylko zgłębić i przybliżyć na nowo postać duchownej Matki Josafaty, ale spojrzeć na swoje życie poświęcone Bogu w świetle jej cnót i oddanej służby Bogu i ludziom.

Siostry Służebnice NPM

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)