Finał konkursu biblijnego z Ewangelii św. Łukasza

W sobotę 29 lutego 2020 r., Odbył się Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej dla uczniów kl. VI – VIII Szkoły Podstawowej. W finale konkursu zgromadziło się ponad 40 uczestników, którzy wygrali na etapie szkolno-parafialnym. W tym roku odbył się on w Zespole Szkół z UJN w Górowie Iławeckim.                                                                                                                                                         

W czasie, gdy komisja sprawdzała testy, p. dyrektor Maria Olga Sycz zapoznała uczniów z historią szkoły i uczestniczy z dużym zainteresowaniem mieli okazję zwiedzić Szkołę oraz Internat, a także odwiedzić miejscową Cerkiew. Po obiedzie który odbył się w Zespole Szkół z UJN Przewodniczący i członkowie Komisji Katechetycznej wręczyli zwycięzcom nagrody i dyplomy wszystkim uczestnikom konkursu. Finalistami zostali: І miejsce: Drabińska Maria, kl. VІІ z Warszawy, ІІ miejsce: Kupicz Natalia, kl. VI z Warszawy,    ІІІ miejsce: Olga Kuryliuk, kl. VIІI, z Górowa Iławieckiego.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Sukcesy uczniów to także osiągnięcie katechetów. Za ich pracę podziękował przewodniczący Komisji ks. Mitrat Jan Łajkisz.  Słowa  podziękowania dla Pani dr Marii Olgi Sycz, za udostępnienie Zespołu Szkół z UJN na to wydarzenie.

s. Damiana Wilchowska SNMP

Foto: Bohdan Tchir

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)