Jubileusz 75-lecia życia zakonnego siostry Tarsykiji Czarnobaj

Z okazji Jubileuszu 75-lecia życia zakonnego s.Tarsykji Czarnobaj w Domu Bożego Miłosierdzia w Prałkowcach odbyły się uroczyste świętowania. Dziękczynną Liturgię Świętą za dar życia, powołania oraz wszystkie łaski i dobrodziejstwa którymi Bóg obdarzył s.Tarsykię odprawił Mitrat ks.Stefan Batruch z Lublina. Życzenia dla Jubilatki złożyły Siostry z Przemyskich wspólnot, które zebrały się razem, aby  wspólnie uczcić ten dzień. Zgromadzone Siostry dziękowały s.Tarsykji za dar żywej wiary, którą mimo różnych trudności  życiowych  mężnie zachowała.

s.Tarsykia  całym swoim życiem uczy dziękować Bogu za dar powołania, służy modlitwą  i dobrym słowem tym, którzy są obok.

Niech Bóg wynagrodzi każdy Jej trud, poświęcenie i dobroć serca oraz darzy błogosławieństwem i obfitością niezliczonych łask.

 s. Markijana

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)