Katecheza o Słudze Bożym o. Jeremiaszu Łomnickim OSBM w greckokatolickiej Parafii w Warszawie

W sobotę 19 lutego 2022 r. do parafii greckokatolickiej p.w. Opieki Matki Bożej  zawitały SiostrySłużebnice NPM: Magdalena Оżańska Przełożona Prowincjalana i Franciszka Sałamaszek.

Siostry przeprowadziły ciekawą katechezę na temat życia i działalności Sługi Bożego ojca Jeremasza Łomnickiego OSBM, który był jednym z największych bazyliańskich misjonarzy swego czasu oraz  współzałożycielem i duchownym ojcem Zgromadzenia Sióstr Służebnic NPM.  Uczniowie aktywnie uczestniczyli w katechezie, z zaciekawieniem oglądali prezentację. Siostra Franciszka nauczyła ich nowej piosenki uwielbienia Boga, która wszystkim przypadła do serca. Na zakończenie dzieci otrzymały obrazki z modlitwą i wspólnie razem z proboszczem ks. Włodzimierzem Raczkowskim, rodzicami i Siostrami modliły się o beatyfikację Sługi Bożego o. Jeremiasza.

https://www.facebook.com/Cerkiev

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man

Notice: Undefined index: PP in /home/sluzebnice/ftp/public/tpl/layout.php on line 237
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)