Komunia Święta uroczysta – Pan Jezus wstąpił w serce czyste

21.05. 2017 r. w Parafii Greckokatolickiej Białym Borze odbyła się piękna uroczystość.  Ośmioro dzieci przygotowanych przez s. Melanię Kuzio SNPM i o. Pawła Poczekajłę  przystąpiło po raz pierwszy do Sakramentu Pokuty i Eucharystii.

Boskiej Liturgii przewodniczyli proboszcz o. Mariusz Dmyterko i o. dr Jarosław Roman. Po zakończeniu Liturgii św. dzieci otrzymały na pamiątkę Ikony Przenajświętszej Bogurodzicy z Dzieciątkiem na rękach, książeczki do modlitwy i łańcuszki z krzyżykiem.

Wdzięczne Bogu za Jego wielką miłość i dar zjednoczenia z Nim w Eucharystii, swoją wdzięczność dzieci kierowały również Wielebnym Księżom, rodzicom i tym, którzy ich przygotowali, darując im piękne róże.

s. Melania Kuzio SNP

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)