„Nie lękajcie się być świętymi!” – św. Jan Paweł II

2 listopada 2017 roku w Zespole Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim odbył się uroczysty apel poświęcony pamięci św. Jana Pawła II  przygotowany  przez uczniów klasy II gimnazjum oraz klasy VII szkoły podstawowej pod opieką  s. Damiany Wilchowskiej SNPM.

W atmosferze zadumy i wyciszenia uczniowie wspominali wydarzenia związane z  życiem codziennym Papieża, a także z Jego młodością i dorastaniem w ukochanych Wadowicach. Nie zabrakło w niej myśli i przesłań św. Jana Pawła II  skierowanych do dzieci i młodzieży. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem deklamowali utwory poetyckie Karola Wojtyły. Program wzbogacony został także prezentacją multimedialną ukazującą wydarzenia związane z życiem św. Jana Pawła II.  

Uroczystość ta, była hołdem oddanym przez uczniów naszej szkoły, największemu Apostołowi jedności, nadziei i miłosierdzia – św. Janowi Pawłowi II,  a także podziękowaniem za Jego pontyfikat, będący niepowtarzalnym darem dla każdego z nas.

s. Damiana Wilchowska SNPM

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)