Nigdy nie słyszano, abyś opuściła tego, kto się do Ciebie ucieka

W niedzielę 7 lipca 2019 r.  Siostry Służebnice NPM  obchodziły święto Patronki Prowincji Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z tej okazji siostry z wszystkich wspólnot w Polsce razem z Przełożoną Prowincjalną s. Natalią Macina przybyły do Sanktuarium  Cudownej Ikony Matki Bożej »Brama Miłosierdzia« w Jarosławiu.  Wspólnej akatystowej modlitwie do Przenajświętszej Bogurodzicy w intencji Prowincji i nowych powołań przewodniczył  proboszcz i kustosz ks. Krzysztof Błażejewski .  Niechaj nieustanne wstawiennictwo Bogurodzicy wyprasza obfite łaski swoim duchowym córkom, które tak usilnie proszą i zawierzają Jej swoje życie.

Siostry Służebnice NPM

Foto; https://www.facebook.com/profile.php?id=100003137907540&__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARCu2St-X78wy1QUxyseMbuEhjYMV_aYfZN4q7tzaSUJuw1f-OSCMXShS9Ng3RSVHuj3k2kQQacXbmMW&hc_ref=ARTppJcI5IKUuCvIdc443EcWxl4KKMlpdtDDZm3ezc5agzTNw9Gk7Ki3dt9WRfjibgM&fref=nf

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)