Odnaleźć siebie można wtedy, gdy w to uwierzysz – rekolekcje dla młodzieży w Przemyślu

"W dniach 3-5 grudnia w rekolekcyjnym Domu Sióstr Służebnic NPM „EFFATA” w Przemyślu, z inicjatywy młodzieżowej organizacji „Obnowa” z Lublina odbyły się rekolekcję dla młodzieży. Prowadził ich o.Witalij Chrabatyn, specjalista ds. Stosunków Zewnętrznych Departamentu ds. Migracji Duszpasterskiej Kurii Patriarchalnej Kościoła Greckokatolickiego.

Temat rekolekcji - „I zapomnieliśmy jak smakuje chleb, jak szumią drzewa, jak delikatnie potrafi muskać wiatr…. Zastań tym, kim się urodziłeś, aby być”.

Rekolektanci mogli uczestniczyć we Mszy Świętej, być na Adoracji, mieli konferencje, pracę w grupach, wspólne modlitwy, mogli spędzić czas ze wspaniałymi przyjaciółmi.

W czasie Adwentu, kiedy przygotowujemy się do Świąt  Bożego Narodzenia rekolekcję stały się dobrą okazją do przebudzenia duchowego. Do nazwania w sobie pewnych tęsknot za Jezusem Chrystusem, które mogły zostać zagłuszone przez sprawy codzienne. Do popatrzenia na siebie przez pryzmat swojego serca, czyli tego, co w nas najgłębsze".

Siostry Służebnice NPM

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)