Pod opieką Maryi – spotkanie młodzieży

07 – 08  października 2017 r. w Domu Sióstr Służebnic NPM w Warszawie odbyły się rekolekcje dla ukraińskiej młodzieży pod przewodnictwem ks. Bazylego Iłyka z Rzymu. Dzień rozpoczął się Boską Liturgią, celebrowaną ks. Włodzimierzem Raczkowskim i ks. Bazylim.

 Po wspólnym posiłku ks. Bazyli wygłosił do młodzieży konferencje na temat pośrednictwa Bogurodzicy Maryi między człowiekiem a Chrystusem. Młodzież miała okazję razem z kapłanami i siostrami zakonnymi zjednoczyć się w modlitwie o pokój na świecie odmawiając wspólnie Różaniec.  Jednym z głównych problemów wyniknęło pytanie, na ile my umiemy tracić czas dla Boga i zatrzymać swoje spojrzenia na Chrystusie. Dlatego też Maryja, jaka jest wzorem Nowej Ewy, niech prowadzi nas w codziennym życiu do kontemplacji Boga w każdej osobie.

Marija Leheta – uczestniczka rekolekcji

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)