Rekolekcje dla sióstr w Przemyślu

W  centrum rekolekcyjnym „Effatha” od 07 do 13 sierpnia 2017 r. w Przemyślu odbywały się rekolekcje dla Sióstr Służebnic NPM pod przewodnictwem o. Ihumena Ilji Mamczaka z Uniowa (Ukraina). Podczas rekolekcji o. Ilija przedstawił siostrom duchową sylwetkę Ojców pustyni. W szczególny sposób przybliżył postać starca Abba Doroteja, który jest aktualnym przykładem duchowego życia dla osób konsekrowanych. Z duchownej spuścizny Ojców pustyni o. Ilija  przedstawił cnoty jak pokorę, przebaczenie, bojaźń Bożą. Zachęcał także do wytrwałej walki nad wszelkimi duchowymi przeciwnościami, aby w duchu gorliwości budować Królestwo Boże.

Na zakończenie rekolekcji w czasie Boskiej Liturgii wspólnota modliła się w intencji Sióstr Jubilatek:

75- lecie s. Partenii Kurylak

65 – lecie s. Teresy Łukowicz

55 – lecie s. Romany Paszkowiak i s. Zenobii Wilchowskiej

50 – lecie s. Antonii Kuzio i s. Bernadety Wiktor

25 – lecie s. Anny Drozd

Niech Dobry Bóg błogosławi Siostrom Jubilatkom, a Najświętsza Bogurodzica Maryja otacza ich swoją  opieką na dalsze lata.

s. Melania Kuzio SNPM

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)