Rekolekcje Sióstr Służebnic w Przemyślu

W dniach od 08 do 14 lipca 2017 r.  w domu rekolekcyjnym Przemyślu odbyły się dni duchownej odnowy, w których uczestniczyło szesnaście sióstr.Słowami Jezusa skierowanymi do apostołów «Pójdźcie wy sami osobno na pustkowie i wypocznijcie nieco» (Mk 6,31),o. Alipij Fedun – Studyta z Uniowa na Ukrainie zaprosił siostry do udziału w duchowej wędrówce.

Każdy ma swoje życiowe doświadczenie i wiedzę, jesteśmy pielgrzymami na ziemi, dlatego rekolekcje są kolejnym przystankiem, by podsumować nasze dotychczasowe zmagania na tej drodze i jednocześnie nabrać duchowej siły do dalszej wędrówki. Rekolekcyjne rozważania oparte były na traktacie św. Jana Klimaka Drabina do raju”.

 

s. Damiana Wilchowska

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)