Ściana naszych marzeń w klasie religii w Olsztynie

W poniedziałek 1 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Olsztynie w obecności zaproszonych gości: Dyrektor Iwony Jasińskiej, proboszcza Jana Hałuszki, nauczycielek Mirosławy Czetyrby – Piszako, i Sylwii Pietnoczka, uczniów pierwszych i drugich klas i ich rodziców, odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi przez p. Annę Bodnar, s. Oksanę Waszur SNPM i Igora Korzeniewskiego, ucznia drugiej  klasy.

Dyrektor  Iwona Jasińska podziękowała  Annie Bodnar i Elizie Dmochowskiej za wykonanie artystycznej kompozycji i  proboszczu ks. Janowi Hałuszcze za finansowe wsparcie. Następnie dzieci wręczyły artystkom,  Pani Dyrektor szkoły i księdzu Janowi kolorowe medale "Przyjaciel Szkoły" i "Przyjaciel  Dzieci". Obecni uczniowie wystąpili z krótkim muzycznym programem, przygotowanym s. Oksaną i nauczycielką Sylwię Pietnoczka.

 

Źródło: https://www.cerkiew.olsztyn.pl/2019/04/stina-nashih-mrij-u-klasi-religiyi/

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)