Św. Mikołaj wśród dzieci w Górowie Iławeckim

Zgodnie z tradycją w nocy przed dniem św. Mikołaja dzieci otrzymują prezenty. Ale patrząc na to święto ono ma uświadomić wszystkim, którzy szanują św. Mikołaja, jak ważne jest pomagać innym i pamiętać o nich. Cenne jest czynienie dobra nie dla prezentów, ale z potrzeby serca dla bliźnich.

Z tej też okazji w Cerkwi Podniesienia Krzyża w Górowie Iławeckim w niedzielę 19 grudnia 2021 r. piosenką „Oj chto, chto Mikołaja lubi… „ dorośli i dzieci przywitali długo oczekiwanego gościa. Dzieci deklarowały wierszyki, śpiewały piosenki na cześć świętego. Przygotowywali się do tego spotkania długo. Oczywiści wizyta św. Mikołaja jak zawsze przyniosła wiele radości, spokoju, życzliwości, przypomniała o wartości robienia dobra szczególnie bezinteresownie. Na zakończenie uroczystości wszyscy razem zaśpiewali piosenkę, do św. Mikołaja i zrobili pamiątkowe zdjęcie z Gościem, który został zaproszony na przyszły rok.

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)