Wakacyjne rekolekcje dla dziewcząt

W dniach 17- 22 sierpnia 2017 r. w Domu Rekolekcyjnym w Przemyślu odbyły się zorganizowane przez Siostry Służebnice NPM rekolekcje wakacyjne dla dziewcząt.

Rekolekcje prowadził o. Bazyli Iłyk z Ukrainy. Dziewczęta uczestniczyły w codziennej Świętej Liturgii, konferencjach, wspólnych modlitwach w kaplicy. Wycieczka do arboretum w Bolestraszycach, była okazją  do zwiedzenia pięknego parku, wiekowych drzew, krzewów, chronionych gatunków roślin. Uczestniczki rekolekcji powróciły do swych domów pełne duchowej siły i radości. Niech ten wspólnie przeżywany wakacyjny czas spotkania z Bogiem w Jego słowie i Eucharystii, jak również  w otoczeniu cudownej przyrody, przyniesie obfite owoce w codziennym życiu.

Siostry Służebnice

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)