Warsztaty z malowania jajek i pieczenia pasek - babek wielkanocnych

W  Zespole Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych. Jej integralną cechą są rumiane paski i kolorowe pisanki. Staramy się pielęgnować te tradycje i każdego roku przekazywać ją naszym uczniom. Dlatego spotkaliśmy się 24 marca 2023 r., aby dbać o naszą tradycję. Pod okiem siostry Damiany Wilchowskiej i pani Oksany Shankovskiej, każdy stworzył niepowtarzalną pisankę i nauczył się czegoś nowego dla siebie. Również w sobotę 25 marca 2023 r.  wraz z siostrą Damianą uczniowie upiekli „pasoczki”. Takie przedświąteczne spotkania są ważne przede wszystkim dlatego, że nas zbliżają i integrują naszych uczni. A to jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.

                                                                                                          Halyna Shyts

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)