Witamy ks. Bogdana Krubę z okazji Jubileuszu 15 – lecia święceń kapłańskich

Drogi księże Bogdanie! W imieniu wszystkich Sióstr Służebnic NPM w Polsce witamy Ciebie z okazji Jubileuszu 15 – lecia święceń kapłańskich. Dziękujemy Bogu za dar Twojego życia, za Twoją duchowną posługę Ukraińskiemu Kościołowi Greckokatolickiemu w Polsce - wiernym na parafii w Warszawie, potrzebującym, ubogim i  tym wszystkim, których wspierasz dobrym słowem i pocieszeniem.

Jak Dobry duszpasterz, prowadzisz  powierzone Ci  stado do Królestwa Niebieskiego drogą miłości, wiary, miłosierdzia, jedności i świętości.

Niech Pan Bóg hojnie obdarowuje Ciebie, Księże Jubilacie,  wszystkimi potrzebnymi łaskami, wzmacniając do pracy w Boskiej winnicy, a Bogurodzica  Maryja okrywa swoją opieką  na kolejne dni i lata Twojej kapłańskiej posługi.  

 

Z modlitwą, wdzięcznością i miłością - Siostry Służebnice NPM

https://www.google.pl/search?q=orange+roses&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjHzYjzutTXAhUCqaQKHU7PDCsQ_AUICigB&biw=1870&bih=933#imgrc=_

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)