Zakończenie XIII Kapituły Generalnej Sióstr Służebnic NPM w Rzymie

W dniu 27.07.2017 r. dobiegła końca XIII Kapituła Generalna Sióstr Służebnic NPM. Myślą przewodnią Kapituły było „Iść śladami Błogosławionej Josafaty”. Wszystkie plany i nowe wyzwania podjęte podczas Kapituły Generalnej Siostry zawierzyły Bożej Opatrzności, opiece Matki Bożej i wstawiennictwu świętych i naszych Błogosławionych. Przełożona Generalna s. Zofia Łebedowycz zamykając obrady Kapituły prosiła, by Boża Mądrość prowadziła Zgromadzenie drogą prawdy, otaczała opieką i chroniła w swojej nieskończonej dobroci od wszelkiego zła.

Na zakończenie Siostry niosąc Krzyż, Ewangelię, Ikonę Matki Bożej, portrety Założycieli, Ustawy z 1907 r. i Konstytucje Zgromadzenia z 2011 r., lampion i kwiaty udały się  w modlitewnej procesji do seminaryjnej kaplicy. Hymnem „Ciebie Boga wychwalamy” wyraziły swą wdzięczność Bogu za wszystkie otrzymane łaski, za dar Jubileuszu  125 – lecia Zgromadzenia, prosząc o dalszą opiekę i błogosławieństwo. „Chwała Bogu! Cześć Maryi! Nam pokój!”

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)