Zakończyły się warsztaty pisania ikony św. Mikołaja

19 grudnia w Domu Sióstr Służebnic NPM w Warszawie zakończyły się warsztaty pisania ikony - duchowna przygoda z ikoną św. Mikołaja  pod przewodnictwem Sofii Karpiw.

Tego dnia w kaplicy Sióstr w intencji uczestników warsztatów Boską Liturgię sprawował o. Bogdan Kruba. Podczas homilii zaznaczył, że ikony są piękne, ale to nie wszystko, ponieważ ikona jest prawdziwa i cudowna wtedy, kiedy jest żywa - ożywiona naszą modlitwą. Na zakończenie Św. Liturgii odbyło się uroczyste poświęcenie ikon.

Ikona Świętego Mikołaja  stała się szczególnym prezentem dla każdego uczestnika od Świętego Cudotwórcy właśnie w Jego dzień!

 

Siostry Służebnice NPM

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)