Zaufanie – drogą do radości

Od 20 do 27 lipca 2019 odbywały się w Przemyślu w ośrodku „Effata” u Sióstr Służebnic Niepokalanej Marii Panny, coroczne, już 26-te, rekolekcje dla rodzin. Szesnaście rodzin: z Ukrainy,  Austrii i Polski wzięło udział w rekolekcjach prowadzonych przez ks. mitrata Stefana Batruch z Lublina i s. Zofię Łebedowicz Przełożona Generalna Sióstr Służebnic NPM z Rzymu. Tematem tegorocznych rekolekcji było: „Zaufanie – drogą do radości”. Gdy dorośli mieli swoje zajęcia czas z dziećmi organizowała s. Markijana Melnyk, która miała do pomocy opiekunów grup: Maria Dziurakh, MariaBeno i Vitalii Boiko.

Czas dla wszystkich uczestników był bardzo zorganizowany. Dzień rozpoczynał się wspólną Jutrznią, a w ciągu dnia odbywały się: konferencja, modlitwa indywidualna,  wspólna Liturgia Św., praca w grupach, praca w parach małżeńskich. W piątek 26 lipca z uczestnikami rekolekcji spotkał się Jego Ekscelencja ks. Arcybiskup Jan Martyniak,  który przewodniczył Boskiej Liturgii i wygłosił Słowo Boże. W sobotę 27 lipca rodziny rozjechały się odnowione duchowo, z przemyśleniami i zadaniami do pracy na cały rok.

Siostry Służebnice NPM

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)