Sylwetka duchowa siostry Josafaty Hordaszewskiej współzałożycielki Zgromadzenia Sióstr Służebnic NPM w świetle jej pism i świadectwa współsióstr

U schyłku wieku, kiedy świat ogarnia coraz większa znieczulica, a ludzie zatracają ducha Ewangelii, należy niejednokrotnie sięgać do tych momentów historii, które zostały zapomniane. Przybliżając życie i duchowość osób, które opowiedziały się za Chrystusem, szukamy odpowiedzi na pytania nurtujące współczesnego człowieka.

Do takich osób niewątpliwie należała współzałożycielka Zgromadzenia Sióstr Służebnic NPM, Siostra Josafata Michalina Hordaszewska,1 której postać zostanie przybliżona w niniejszej pracy.

 

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)