Finał konkursu biblijnego z Ewangelii św. Marka i I – go Listu do Koryntian

W sobotę 4 marca 2023 r., w Górowie Iławeckim,  odbyła się Eparchialna Biblijna Olimpiada dla uczniów Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego.

Przygotowując się do Olimpiady Biblijnej, której tematem była Ewangelia Marka dla uczniów Szkoły Podstawowej i I List do Koryntian dla Liceum Ogólnokształcącego młodzież chętnie sięgała po Pismo Święte, aby pogłębiać swoją wiedzę biblijną.

W czasie, gdy komisja sprawdzała testy, uczniowie mieli okazję zwiedzić Szkołę oraz Internat, a także odwiedzić miejscową greckokatolicką Cerkiew. Po obiedzie który odbył się w Zespole Szkół z UJN. Biskup Arkadiusz Trochanowski wraz z Przewodniczącym Komisji Katechetycznej o. Mitratem Janem Łajkoszem i członkami Komisji Katechetycznej wręczyli zwycięzcom nagrody i dyplomy wszystkim uczestnikom Olimpiady. Finalistami zostali: І miejsce: Anna J., Górowo Iławeckie, ІІ miejsce: Piotr S., ElblągІІІ miejsce: Anna S., Elbląg ІV miejsce: Anastazia K., Górowo Iławeckie,  V miejsce; Liia L. i Żanna Z., Górowo Iławeckie. Z Liceum; 1 miejsce; Ksenia S., Gdańsk, ІІ miejsce; Julia D., Górowo Iławeckie, ІІІ miejsce; Julia Ż., Górowo Iławeckie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

s. Damiana Wilchowska SNPM

Foto:Bohdan Tchir

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)