Kolejne spotkanie u Sióstr w Warszawie

W dniu 18 lutego 2024 r. w domu Sióstr Służebnic NPM w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu: „Żyć Ewangelią” dla młodzieży i wszystkich zainteresowanych, temat spotkania: Dziewice mądre i nierozsądne” (Mt 25,1-13)

 Uczestnicy mieli okazję wysłuchać konferencji przygotowanych przez Natali  Macina  i dzielić się swoimi przemyśleniami, spostrzeżeniami, wzbogacając się wzajemnie.  Podstawowa nauka jest taka, że ​​nie wystarczy mieć lampę, potrzeba oliwy, czyli miłości, dzieł miłosierdzia na rzecz biednych, potrzebujących, czyli czynimy dobro tym, którzy są blisko nas, a tego niestety nie możemy pożyczyć. Olej ten oświetla nasze lampy i jak powiedział Jezus: „Tak niech wasze światło jaśnieje przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.” (Mt 5,16).

 Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą różańcową za Ukrainę, i śpiewaniem pieśni wychwalających Pana za wszystkie łaski, którymi nas obdarzył każdego dnia obdarza .

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man

Notice: Undefined index: PP in /home/sluzebnice/ftp/public/tpl/layout.php on line 237
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)