Piesza pielgrzymka ukraińskiej młodzieży do Sanktuarium w Jarosławiu

W dniu 17 maja 2024 roku odbyło się pielgrzymka ukraińskiej młodzieży, która przybyła z różnych stron Polski do Sanktuarium  Cudownej Ikony Matki Bożej Drzwi Miłosierdzia w Jarosławiu.

Po drodze młodzież wraz z organizatorami zatrzymała się na śniadanie u Sióstr Służebnic NPM  w Przemyślu. Uczestników przywitała s. Zofia Łebedowicz, Przełożona Generalna z Rzymu, a także Siostry, które przybyły z różnych krajów świata: Ukrainy, Polski, Słowacji, Włoch i Serbii.

Na terenie klasztoru, w ogrodzie, uczestnicy pielgrzymki  wspólnie zasadzili drzewko (morwę)  ku pamięci zmarłego przed rokiem duszpasterza i przyjaciela młodzieży ks. Grzegorza Nazara Nazar. Każdy, kto przyjdzie pod to drzewo, będzie mógł wspominać miłe chwile z ziemskiej wędrówki ks. Grzegorza i pomodlić się w Jego intencji.

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man

Warning: Undefined array key "PP" in /home/sluzebnice/ftp/public/tpl/layout.php on line 237
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)