Wyjątkowe odwiedziny w Warszawie

Od połowy maja 2024 roku greckokatolickie wspólnoty parafialne w Warszawie odwiedza kopia Cudownej Ikony Matki Bożej Drzwi Miłosierdzia. W piątek 14 czerwca 2024 roku kopia Cudownej Ikony odwiedziła także dom prowincjalny Sióstr Służebnic w Warszawie. W niedzielę 16 czerwca w kaplicy sióstr odbyło się czuwanie modlitewne w intencji pokoju na Ukrainie. Drzwi klasztoru były otwarte dla wszystkich, którzy chcieli pomodlić się do Przenajświętszej Bogurodzicy w ciszy klasztornej kaplicy. W poniedziałek 17 czerwca po Mszy Świętej ks. Bohdan Kruba odprawił nabożeństwo do Matki Bożej.

Pielgrzymowanie kopii Ikony Matki Bożej Jarosławskiej do parafii greckokatolickich w Polsce będzie trwało przez cały rok. Kopia Ikony powróci do greckokatolickiej świątyni  w Jarosławiu w maju 2025 roku, który także jest Rokiem Jubileuszowym.

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man

Warning: Undefined array key "PP" in /home/sluzebnice/ftp/public/tpl/layout.php on line 237
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)