Bł. s. Josafata Hordaszewska

Bł. s. Josafata Hordaszewska

Błogosławiona Siostra Josafata Hordaszewska – jest Współzałożycielką i pierwszą siostrą Zgromadzenia Służebnic Niepokalanej Panny Maryi. "Ona swoim codziennym i wiernym oddaniem szła za Chrystusem, niosąc posługę dzieciom, chorym, ubogim, niepiśmiennym i skrzywdzonym, przebywających w ciężkich sytuacjach życiowych, w nadzwyczajny sposób potrafiła wcielić Ewangelię w swoje codzienne życie".


Więcej

A man
A man
Perełki

Myśli bł. s. Josafaty

1.    Panie, jesteś moim Stworzycielem... Z ojcowską troską dbasz o mnie, dlatego jest właściwym, by wszystko oddać Tobie, bo wszystko jest Twoje.

2.    Panie wszechmogący daj mi, łaskę, abym moje śluby składała nie tylko ustami, ale i sercem.

3.    ....bez Twojej łaski, Panie, nie jestem w stanie wypowiedzieć nawet jednego słowa „Jezu”…

4.    Wszechmogący Boże, do Ciebie zawsze będę podnosić moje oczy, błagając o pomoc!

5.    Z Bogiem mogę wszystko urzeczywistnić.

6.    Panie, jesteś wieczny. Ty jesteś godnym wszelkiej służby.

7.    Jakże jestem szczęśliwa, że mogę służyć Temu, któremu służba jest królowaniem, nie tylko na tym świecie, ale w wieczności.Więcej

Pomoc duchowna

Modlitwy

Moleben

Więcej

Akatyst

Więcej

Różaniec

Więcej

Modlitwy

Więcej

Modlimy się o wsparcie

Intencje

Siostry każdego dnia zanoszą Bogu przez wstawiennictwo Błogosławionej Josafaty prośby wielu ludzi. Jeżeli jesteś w potrzebie wpisz swoją prośbę o modlitwę lub podziękowanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji intencji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Publikacje o Błogosławionej s. Josafacie

A man
A man
A man
A man
A man
A man
A man
A man
A man
A man
A man
A man
A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)