Różaniec

Modlitwa do Błogosławionej Josafaty na różańcu

Na początku

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen
Błogosławiona Josafato, która przez całe swoje życie na ziemi niosłaś pomoc chorym, słabym, opuszczonym i zagubionym duchowo, wysłuchaj naszej modlitwy.

Na małych paciorkach:

Błogosławiona Josafato, módl się za nami!

Na dużych :

Błogosławiona Josafato, ukoronowana w niebie chwałą błogosławionych, daj pokój na całym świecie, wypraszaj nam u Boga łaski, o które pokornie Ciebie  prosimy na większą chwałę Bożą, na cześć Maryi .

Na koniec

Błogosławiona Josafato, Ty, która wielkodusznie i ofiarnie wypełniałaś swoje powołanie w Zgromadzeniu Sióstr Służebnic Niepokalanej Panny Maryi, naucz nas, byśmy za Twoim przykładem umieli z ufnością zawierzyć Bogu całe swoje życie. Wysłuchaj naszej modlitwy i wyproś u Trójcy Przenajświętszej łaski, o które tak gorąco prosimy na większą chwałę Bożą. Amen.

Błogosławiona Josafato, módl się za nami.

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

 

A man
Napisz do nas

Kontakt do nas

Adres
Zgromadzenie Sióstr Służebnic NPM Rajców 11 00-220 Warszawa
Telefon:
+48 22 831 73 16
E-mail:
siostrynmp@gmail.com
A man

Warning: Undefined array key "PP" in /home/sluzebnice/ftp/public/tpl/layout.php on line 237
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Sprawdź naszą politykę prywatności. (Zamknij)